Biuro prasowe będzie otwarte: 21-24 marca od 10:00 do 18:00, 24 marca od 10:00 do 16:00.

Proces rejestracji konta w systemie przebiega w 2 krokach:

  1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
  2. Weryfikacja adresu e-mail podanego podczas rejestracji

Jesteś w punkcie 1. Proszę wypełnić poniższy formularz i potwierdzić przyciskiem [ZAREJESTRUJ]. Na podany adres e-mail prześlemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu na link aktywacyjny Twoje konto zostanie aktywowane. 
Jeżeli masz już konto w systemie zaloguj się tutaj.

Voucher należy wymienić na identyfikator MEDIA w recepcji, w holu A

Uwaga: na podany przez Państwa w rejestracji adres email zostanie wysłana informacja o poprawnym złożeniu zamówienia i dalsze instrukcje. Niektóre serwery mogą traktować automatycznie wysyłane wiadomości jako SPAM i umieszczać je w wydzielonym folderze programu pocztowego. Jeśli nie otrzymacie Państwo od nas wiadomości email, po zakończeniu zamówienia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM oraz skasowanie oznaczenia spam z tej wiadomości.

MEDIA - PROFIL

DANE UCZESTNIKA

DANE WYDAWCY

Wydawca / Firma
Dziennikarz niezależny
select

DANE LOGOWANIA

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MTG SA na podane adresy informacji handlowej dotyczącej świadczonych przez MTG SA usług, a w szczególności organizowanych imprez targowo-wystawienniczych. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na interakcję z innymi Uczestnikami imprezy, w tym na przekazywanie moich danych osobowych zawartych w e-wizytówce w postaci imienia, nazwiska, stanowiska, firmy, adresu e-mail i innych danych zgromadzonych w bazie organizatora. W imieniu podmiotów, którym dane zostaną przekazane informujemy o przysługującym prawie dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania przetwarzania.
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem oraz akceptuję jego warunki.
UWAGA! Fotografowanie stoisk i eksponatów możliwe jest wyłącznie za zgodą Wystawcy, przez akredytowanych dziennikarzy posiadających widoczny identyfikator MEDIA / FOTO.

Rejestracja FAQ

*otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie targowym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

* czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?
tak, to częsta praktyka, minimalizuje ilość zapamiętywanych informacji

* inny problem z rejestracją
skontaktuj się proszę z nami na pomoc@exposupport.pl